Yabancılardan Antalya’ya Yatırım


Mütekabiliyet Yasası'ndan sonra arazi almak isteyen yabancılar Antalya’yı gözüne kestirdi. Arsa almak isteyen yatırımcıların ilk tercihleri arasında Antalya geliyor.

Mısırlı ve Rus şirketler Antalya’yı gözüne kestirdi, arsa almak için araştırma yapmaya başladı. Rusya merkezli Costa Group da Türkiye'ye yatırım yapmayı planladığını açıkladı. Şirket, ilk etapta Türkiye'de konut ve rezidans projeleri yapacaklarını bunun için İstanbul, Bodrum ve Antalya'da arazi arayışında olduklarını açıkladı. Şirket Antalya’da butik oteller ve villa yapmak istiyor.

Yabancı yatırımcılar en çok İstanbul, Antalya ve Muğla'dan arazi ve gayrimenkul almak için başvuruyor. Türkiye'de gayrimenkul sektörüne yatırım yapan yabancıların oranı giderek yükseliyor. İnşaat sektörüne bu yılın ilk yarısında 1 milyar 254 milyon dolarlık doğrudan yabancı yatırım girişi gerçekleşti. Gayrimenkul kiralama ve iş faaliyetleri sektöründe ise aynı dönemde 184 milyon dolarlık yabancı yatırımı oldu. 2012'nin ilk altı ayında inşaat sektörüne gelen doğrudan yabancı yatırım miktarı geçen yılın aynı dönemine göre sekiz kat artış gösterdi.

07 ANTALYA VILLAS REAL ESTATE
  Consumer Law - 2014

  Poison that leads to death : Bonzai

  Law of Reciprocity

  Civil Society Dialogue Center

  Consumer Referral Center-TBM

  Taxes - 2014

  Turkey Van Earthquake 7.2

  Mortgage

  Important Phones of Antalya City

  Earthquake Guide

  Natural Disaster Insurance

  To Buy and To Sell & Real Estate Guide

  Purchase by Foreigner

  Professional Evaluation Technical

antalya web tasarım web tasarım web tasarım antalya Antalya transfer Antalya transfer belek transfer belek transfer Alanya real estate Antalya Transfer Antalya rent a car Hatay araç kiralama Hatay rent a car Alanya Transfer Gazipaşa Transfer Antalya Transfer Antalya Flughafen Transfer Antalya Transfer Кемер Трансфер Kemer Transfer antalya yediiklim koleji